TACA, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.

3,480.00

Drewno oprawione plater; 8 x 77 x 55 cm

Lustro – masyw sosna, fornir: mahoń, orzech; kołnierz z profilowanym brzegiem; w narożach aplikacje w formie ozdobnych kartuszy; uszy w formie liści

Puncowanie: dwukrotnie w rombie N; w owalu: NORBLIN&Co GALW WARSZAWA