KLAUS (?)

1,725.00

    DWIE JODŁY NA ZBOCZU
    Akwarela, karton; 44 x 32 cm
    Sygnowany p.d.: Klaus (?)
    Na odwrocie nalepka z nadrukiem: E. Bruhns Riga, Kauffstraße 15 | Buch- und Kunsthandlung