ŁYŻKI: PÓŁMISKOWA i WAZOWA, Polska, Warszawa, Gustaw Henniger, 2 poł. XIX w.

345.00

    Metal srebrzony, dł. 29 i 35 cm
    Puncowanie: w owalu orzeł | HENNIGER