MARIA MAGDALENA, 1 poł. XIX w.

2,300.00

    MALARZ PÓŁNOCNOWŁOSKI

    Olej, płyta miedziana; 20,5 x 15 cm

    Na odwrocie dedykacja: Pamiątka od p. Zenobii | z Szembeków Boguckiej | dla Hanki Łopuszeńskiej | r. 1902 7 Luty