POSTÓJ WOJSK NIEMIECKICH, 1915

4,130.00

MALARZ NIEROZPOZNANY

Olej, tektura; 35 x 49 cm

Sygnowany p.d.: (…) 169. 20/8.15. a.G.

Na odwrocie czerwoną farbą numer własnościowy: Kr.M.S.J.107, niebieską kredką nieczytelny napis w języku niemieckim (?), ołówkiem Gustmann (?)