4,130.00 zł
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, tektura; 35 x 49 cm
Sygnowany p.d.: (…) 169. 20/8.15. a.G.
Na odwrocie czerwoną farbą numer własnościowy: Kr.M.S.J.107, niebieską kredką nieczytelny napis w języku niemieckim (?), ołówkiem Gustmann (?)