MEDAL, JAN PAWEŁ II, URBI ET ORBI, Polska, Częstochowskie Zakłady Produkcyjne, 1979

207.00

    Srebro, próba 1, waga 43 g, śr. 45 mm

    Puncowanie: VC; w owalu K, głowa kobiety w chuście 1

    Sygnowany monogramem wiązanym EO