Nikolas MASSALOFF

920.00

PORTRET MĘŻCZYZNY wg REMBRANDTA, 1885
Akwaforta, papier; 31,5 x 24,5 cm
Sygnowany z płyty p.d.: N. Massaloff. 1885

Grafik rosyjski specjalizujący się w wykonywaniu kopi wg dawnych mistrzów. Dla wydawcy Druglina w Lipsku wykonał akwaforty wg prac Rembrandta z petersburskiego Ermitażu.