PENDANT OZDOBNY NA BIAŁĄ BROŃ, XIX w.

920.00

Mosiądz złocony skóra, 23 x 15 cm

Staranne wykonanie i orientalizująca forma wskazują, że jest to część kostiumu na karuzel – organizowane na dworach monarszych publiczne popisy sztuki jeździeckiej i władania bronią.