MLECZNIK, Rosja lub Austro-Węgry, XIX/ XX w.

230.00

Metal srebrzony, drewno (uchwyt), wys. 12 cm, śr. podstawy 6,2 cm
Puncowany: w owalu dwugłowy orzeł pod koroną, w prostokącie 20; 0