PARA W STROJACH ROKOKOWYCH, Niemcy, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne Söhne, 1901 -1937

1,380.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 17 cm
Sygnowanie: niebieską farbą naszkliwnie: N pod koroną; Q; wyciskiem: H.Schreiber; 9556.
Stan zachowania: brak jednego palca