920.00 zł
Srebro, częściowo złocone, waga 22,6 g, 6 x 6 cmDwuwarstwowa, zawieszkaNa awersie wyryte: König; rewers gładki, wyryte: Schützenverein Hermsdorf 20.7.30.Puncowanie: MH 800