ODZNAKA KRÓLA STRZELCÓW, Niemcy 1930

920.00

Srebro, częściowo złocone, waga 22,6 g, 6 x 6 cm
Dwuwarstwowa, zawieszka
Na awersie wyryte: König; rewers gładki, wyryte: Schützenverein Hermsdorf 20.7.30.
Puncowanie: MH 800