MEDAL F. ANDRUSZEWSKI, Polska, 1933

287.00

Tombak złocony, śr. 40 mm, zawieszka

A: W wieńcu napis: NAG | HON | T.K.P. | 1933 R | F. ANDRUSZEWSKI | CZĘSTOCHOWA

R: Kanarek na żerdzi między gałazkami, sygnatura BrM