MIGNON I HARFIARZ, 2 poł. XIX w.

21,240.00

MALARZ NIEMIECKI
Olej, płótno, 98 x 73 cm
Rama snycerska

Obraz ilustruje scenę z powieści Goethego Lata wędrówki Wilhelma Meistra.