230.00 zł
Cyna srebrzona, waga 8 g, śr. 34 mm
A: Popiersie Sobieskiego w lewo i napis w otoku: JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI OBROŃCA CHRZEŚCIJAŃSTWA 1683, sygn: W.FITTNER
R: widok Wiednia i napis w otoku: PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12go WRZEŚNIA 1883