TASAK SAPERSKI, FASZYNOWY, XIX w.

1,150.00

Stal, mosiądz, drewno, dł. całk. 57 cm, głowni 42 cm

Głownia stalowa, prosta, jednosieczna, ząbkowana. Jelec mosiężny. Rękojeść drewniana ujęta w miedzianą taśmę.
Stan zachowania: ubytek drewna i taśmy na rękojeści.