POPIELNICZKA, Niemcy, Berlin, W. Schwechten, ok. 1930

1,062.00

Srebro próby 800, szkło kryształowe, bezbarwne, szlifowane; mosiądz, średnica: 18,5 cm.

Oprawa puncowana: półksiężyc, korona, 800 | w okręgu litera S
Na oprawie wyryte: Gen – Stab d. H – 4 Abt. | 1. 7. 32. – 5. 10. 36.