CZARKA, Niemcy, poł. XIX w.

805.00

Srebro, waga 137 g, wys. 6, śr. 13,5 cm

Kolista, na trzech nóżkach w formie łap, kołnierz wywinięty, zdobiony liśćmi winnej latorośli

Wygrawerowane dwa herby: pięciopolowy pod koroną hrabiowską i dwupolowy pod koroną baronowską

Puncowanie: FS; punca nieczytelna