BROSZKA, pocz. XX w.

2,070.00

    Złoto, próba 3, brylant, 0,2 ct, 10 diamentów, waga łączna 2,91 g, dł. 5,2 cm
    Puncowanie: głowa rycerza; 3, głowa rycerza, W; głowa kobiety w chuście

Brak dwóch diamentów