PAPIEROŚNICA, Polska, po 1931 r.

517.00

    Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 125 g; 1,5 x 7,3 x 8,6 cm
    Puncowanie: w kole głowa kobiety w chuście; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, nieczytelna litera; w owalu nieczytelny monogram wytwórcy