SERWETNIK, Rosja, 1899-1908

402.00

    Srebro, wewnątrz złocone, próba 84, waga 26 g, wys. 3,7 c, śr. 4,6 cm
    Dekoracja ryta
    Puncowanie: w owalu 84, głowa kobiety w kokoszniku; w prostokącie OP