KOSZYK, złotnik Ehrenberg, poł. XIX w.

1,840.00

    Srebro, próba 3, waga 334 g, , 10 x 35 x 23 cm
    Puncowanie: w prostokącie EHRENBERG; w prostokącie: 1124; w kole głowa kobiety w chuście, w owalu K, głowa kobiety w chuście, 3