ZEGAREK KIESZONKOWY, DAMSKI, USA, Massachusetts, Waltham, pocz. XX w.

1,380.00

    Złoty, próba 585, trzykopertowy, z sekundnikiem; śr. 3,2 cm
    Na zewnętrznej, przedniej kopercie wyryty monogram JS, na tylnej półkiężyc i gwiazda inkrustowane kamieniami
    Na tarczy sygnatura: WALTHAM; na przedniej kopercie od wewnątrz: 14 K 585/100 FINE; na tylnej kopercie od wewnątrz: ROY 554698