LASKA, Niemcy, XIX/XX w.

920.00

    Trzon drewniany, toczony, czerniony; skuwka metalowa; gałka srebrna, próba 800; dł. 86 cm
    Na gałce wyryty monogram wiązany MJ
    Puncowanie: TVC, korona, półksiężyc, 800; punca nieczytelna