PUCHAR PAMIĄTKOWY, przed 1886

644.00

Mosiądz srebrzony, złocony, giloszowany; wys. 25 cm, śr. wlewu 7,6 cm
W jednym kartuszu monogram wiązany ER, w drugim dedykacja: Dla przyjacielskiej pamięci 4./10.1886

Punca słabo czytelna