CZTERNAŚCIE ŁYŻECZEK, Niemcy, Berlin, Friedrich Heinrich Jacop Schoppe, 1825

1,750.00

Srebro złocone, waga 412 g, dł. 16 cm
Na trzonkach wyryty monogram: P.M.J.
Puncowanie: w kole litera A; w kole kroczący niedźwiedź i litera K; w prostokącie: SCHOPPE