920.00 zł
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 156g, 1,5 x 9,5 x 8 cm
Na wierzchu wyryta scena pędzącej dwojki, na spodzie monogram wiązany MW i data 18/XI97
Puncowanie: w prostokącie MH, w owalu 84, skrzyżowane kotwice