ŁYŻKA, Lwów, lat 20-te XIX w.

345.00

Srebro, próba 13, waga 68 g, dł. 23 cm
Puncowanie: w trójliściu monogram złotnika L | ? K; znak probierni lwowskiej: owal podzielony na trzy części z wpisaną cyfrą 13 otoczony przez datę roczną 182?, nad owalem D