ŚWIECZNIK Z PUTTEM NA KOMECIE I KULI, Niemcy, Tettau, Gerold&Co, 1929-37

575.00

    Porcelana biała szkliwiona, złocenie; wys. 23 cm
    Sygnowany: pieczęć podszkliwna z łabędziem i napisem NEUTETTAU | BAVARIA; wycisk w masie 5091

    Stan zachowania: ułamany fragment talerzyka pod tulejką.