632.00 zł
Cyna, 4,5 x 32 x 27 cm
Lustro głębokie, gładkie; kołnierz płasko wywinięty, uszy karbowane po środku
Puncowanie: dwukrotnie kartusz herbowy z pasem w skos i motywem roślinnym (?); w owalu góra (?) między literami G T; anioł?
Stan zachowania: liczne wgniecenia