PÓŁMISEK OKRĄGŁY, XVIII w.

632.00

Cyna, 4,5 x 32 x 27 cm
Lustro głębokie, gładkie; kołnierz płasko wywinięty, uszy karbowane po środku
Puncowanie: dwukrotnie kartusz herbowy z pasem w skos i motywem roślinnym (?); w owalu góra (?) między literami G T; anioł?

Stan zachowania: liczne wgniecenia