TABAKIERKA, Austria, Wiedeń, Stephan Mayerhofer & Carl Klinkosch (?), 1839

1,782.00

Srebro, próba 13, wewnątrz złocone, niello; waga 94 g; 1 x 8,2 x 5,3 cm

Puncowanie: cecha probierni wiedeńskiej: w owalu okręg przedzielony poziomo na pół, w górnej części cyfra 13, dolna podzielona pionowo na pół, nad okręgiem litera A, wokół okręgu cyfry 1839; w prostokącie litery M&K (?); dwugłowy orzeł