HALBAR, Niemcy, 1. ćw. XX w.

2,415.00

PEJZAŻ Z ALP BAWARSKICH

Olej, tektura; 21 x 23 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Halbar
Na odwrociu napis: Bayerische Alpen | ,,.