Tomasz Karabowicz

5,175.00

Peonie, 2011

Olej, płótno, 81 x 64 cm
Sygnowany śr. d.: TR | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ; na odwrociu: 81 x 64 | PEONIE | TK | 2011 | TOMASZ | KARABOWICZ | CELINY

SKU: 361482 Kategorie: ,