Serwetnik

230.00

Niemcy, Berlin, Wilhelm Müller, pocz. XX w.

Srebro, wewnątrz złocone, dekoracja ryta, pr. 800;waga 14 g. wys. 3,5, śr. 5 cm
Znakowanie: półksiężyc, korona, 800, B, XX, cecha probierni warszawskiej

SKU: 361474 Kategorie: ,