Medalik pamiątkowy roku jubileuszowego, XIX w.

115.00

Mosiądz srebrzony;
średn. 31 mm.
Sygnowany na awersie: SWA.: Portret papieża w lewym profilu, u dołu LEON XXIII | PONT. MAX;w otoku: NA PAMIĄTKĘ ROKU JUBILEUSZOWEGOR.: Krzyż grecki w nim: poziomo- CHRYSTUS DEUS; pionowo- nieczytelnie; wokół: ?TUIT | REGNAT | IMPERAT | MCM; w otoku: ZA UCAŁOW. TEGO KRZYŻA I ODM. OJCZE. NASZ. 100 DNI ODP. R. N.D.

SKU: 361340 Kategorie: ,