Medalik – Chrystus Zbawiciel, XVIII w.

403.00

Cyna;
średn. 40 mm
Sygnowany na rewersie u dołu: I. ROSNER | G HOEF
A.: Chrystus w promienistym nimbie w prawym profilu, w otoku: SALVATER MUNDI
R.: Pod jabłonią klęczy dziewczyna spoglądając na ukazujący się pośród gałęzi drzewa obraz przedstawiajacy Pietę, wokół pnia wije się wąż, w oddali miasteczko; nad sceną napis: ANDENKEN VON MARIASCHEIN

SKU: 361338 Kategorie: ,