Medalik S. Dominik i Matka Boska Różańcowa, XIX w.

115.00

Biały metal;
39 x 28 mm
Sygnowany: na awersie- ; na rewersie- E.DP.
A.: Święty Dominik z Biblią, różańcem i lilią; w otoku: S. DOMINIKU MÓDL SIĘ ZA NAMI
R.: Matka Boska z Dzieciątkiem na tronie; w otoku: MATKA BOSKA RÓŻAŃCOWA

SKU: 361336 Kategorie: ,