H. KUMMERFELD, Niemcy, pocz. XX w.

1,955.00

STARE PODWÓRKO

Akwarela, węgiel; 44,5 x 31,3 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: H. Kummerfeld

SKU: 361060 Kategorie: ,