KUBEK Z KARTUSZEM, złotnik SH, Kraków, Polska, l. 20-te XX w.

345.00

Srebro pr. 3; waga: 71 g.; wys. 7,3 cm
Puncowany: w owalu o ściętych końcówkach: 3, główka w chustce zwrócona w lewo, K | w prostokącie SH

SKU: 361014 Kategorie: ,