1,840.00 zł
DEGUSTACJA WINA
Olej, deska; 24 x 18 cmSygnowany l.g.: G g Roessler | Mehni M alarz scen rodzajowych. Studiował w Akademii monachijskiej u Johanna von Schraudolpha.