Europa Zachodnia, pocz. XX w.

2,070.00

LAMPA Z DUSZKIEM KWIATÓW

Szkło mleczne białe i różowe, brąz złocony, kalka, złocenia;
wys. podstawy 33 cm
Na podstawie lampy przedstawiony został elf z tulipanem na tle pejzażu z holenderskim wiatrakiem.

SKU: 360944 Kategorie: ,