CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)

16,500.00

FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE
Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 360892 Kategorie: ,