16,500.00 zł
FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI
Obiekt dostępny w Galerii na FretaWarszawa, Freta 25
Salon Aukcyjny Freta