MALARZ francuski, poł. XX w.

575.00

PEJZAŻ PROWANSALSKI – OKOLICE PORTU W NICEI

Olej, tektura;
27 x 35 cm
Sygnowany nieczytelnie ołówkiem p.d.: An[…]t[.]

SKU: 360840 Kategorie: ,