Miśnia, Saksonia, po 1860

575.00

FILIŻANKA

Porcelana, malatury naszkliwne;
średn. filiżanki 6,5 cm
Sygnowana: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze | naszkliwnie 100 | wycisk w masie 17
Stan zachowania: pęknięcie podszkliwne w dnie filiżanki.

SKU: 360774 Kategorie: ,