Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z zamiłowania do dzieł sztuki i historii. Już drugie pokolenie kontynuuje rodzinną tradycję Domu Aukcyjnego Ostoya.

Od ponad 30 lat specjalizujemy się w profesjonalnym handlu antykami i sztuką współczesną, mamy za sobą sprzedaż wielu znaczących przedmiotów związanych z historią polski, a także licznych dzieł sztuki z zakresu malarstwa, sreber, rzeźb, brązów, zegarów, a także mebli, sztuki użytkowej i szeroko pojętych przedmiotów designerskich.

Początkowo Dom Aukcyjny Ostoya istniał pod nazwą Galeria na Freta, gdzie mieści się do dziś nasza pierwsza siedziba. Z czasem firma z jednej galerii rozwinęła się, a nazwę zmieniono na Dom Aukcyjny Ostoya. Obecnie mamy za sobą 200 aukcji, które początkowo odbywały się w hotelu Bristol w Warszawie, a dziś organizujemy je w naszym salonie aukcyjnym przy ulicy Generała Józefa Zajączka 8, na Warszawskim Żoliborzu.

Możemy pochwalić się wieloma sprzedażami wybitnych i rzadkich mistrzów sztuki jak Camille Claudel, Witkacego, Picassa, Salvadora Dali, Juliana Fałata, Jana Matejki, Jacka Malczewskiego, Rafała Malczewskiego, Edwarda Okunia, Feliksa Wygrzywalskiego, Wlastimina Hofmana, Ferdynada Ruszczyca, Tadeusza Dominika, Jana Tarasina, Jerzego Nowosielskiego, Edwarda Dwurnika, a także wielu pięknych wyrobów artystycznych jak stare zegary, wyroby braci Henneberg, wytwórni Fraget, Faberge czy Łopieńskich.

Zachęcamy wszystkich kolekcjonerów i pasjonatów designu do przejrzenia naszej niezwykłej oferty!
 
Należymy do Stowarzyszenia Antykwariusz i Marszandów Polskich oraz do międzynarodowej unii antykwarycznej CINOA.
 
 
 
 

Numery kont:
 
Polska Świat
Dom Aukcyjny Ostoya
Bank Pekao S.A.
02 1240 6218 1111 0000 4620 7706
ul. Freta 25/1
Warszawa 00-227
Dom Aukcyjny Ostoya
Bank Pekao S.A.
PL 02 1240 6218 1111 0000 4620 7706
SWIFT PKOPPLPW
Freta 25/1 street
Warsaw 00-227