Wyświetlanie 106–120 z 665 wyników
BAGNET M84/98, Niemcy, Tuttlingen, Jetter & Scherrer, 1934-41
780.00 złMEDAL, OPACTWO I PAŁAC HOLYROOD HOUSE, ok. 1970
180.00 złMEDAL, MARIA STUART, 1970
180.00 złBROSZKA Z DWUDUKATEM, Austria, Maria Teresa, Kremnica 1763
12,000.00 złDEWIZKA Z MONET, po 1916
720.00 złDEWIZKA Z MONET, po 1916
720.00 złOBLIGACJA NA 125 RUBLI W ZŁOCIE, 24.11.1894
840.00 złLIST ZASTAWNY NA 150 RUBLI, 1898
480.00 złLIST ZASTAWNY NA 150 RUBLI, 1898
Rosja, Petersburg, Państwowy Szlachecki Bank Ziemski, 3 emisja
OBLIGACJA, DOLNOAUSTRIACKA KOLEJ REGIONU WALDVIERTEL, 1902
480.00 złTALERZ Z MONETAMI, Niemcy, po 1913
4,800.00 złTALAR KORONACYJNY, WILHELM I i AUGUSTA, Prusy, Berlin, 1861
360.00 zł195. BROSZKA Z ORTEM. , XVIII w.
3,000.00 złTRZY MEDALE, Węgry, Budapeszt, Mennica Państwowa
840.00 złTRZY MEDALE, Węgry, Budapeszt, Mennica Państwowa
Jozsef Fodor, Ignac Semmelweis, Jozsef Fodor
MEDAL, OMAR EL MUKHTAR 1858 -1931, Libia
360.00 zł5 ZŁ, 250 ROCZNICA ZAŁOŻENIA MENNICY WARSZAWSKIEJ, 2016
300.00 zł5 ZŁ, 250 ROCZNICA ZAŁOŻENIA MENNICY WARSZAWSKIEJ, 2016
Srebro, próba 925, złocenie, waga 28,28 g; 40 x 40 mm