448. Jadwiga RUSIECKA-KRAWCZYŃSKA

800.00

OKIŚĆ, 1935

Akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier; 9,5 x 12 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: JR. Krawczyńska / Lwów 1935

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 500

Aukcja 218; 17.12.2022