231. ZEGAREK DAMSKI, Szwajcaria, Mermod Freres, ok. 1900

7,000.00

Złoto, próba 585, śr. 25 mm, dwukopertowy, z bransoletą, waga cłk. 20,9 g

Puncowanie: wiewiórka, 0,585; 56 / 14K 85565 /

Sygnowany na tarczy i kopercie: Mermod Freres

Cena wywoławcza 6500

Estymacja 8000 – 9000

Aukcja 218; 17.12.2022