Wyświetlanie 16231–16260 z 18270 wyników
KOMODA W STYLU LUDWIKA FILIPA, 3 tercja. XIX w.
2,300.00 złKOMODA W STYLU LUDWIKA FILIPA, 3 tercja. XIX w.
Konstrukcja sosna, fornir, orzech, okucia brąz; 88 x 90 x 45
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
MUZYKA Z CYKLU JUDAICA, 2002
Olej, technika własna, sklejka; 68,5 x 67 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: – MUZYKA | -cykl JUDAICA- | rok – | podpisywany 2002 | mal ZLachur
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
POPIERSIE STAREGO ŻYDA, 1997 – 1998
Olej, technika własna, pilśnia; 52,5 x 48,5 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: JUDAICA | cykl GŁOWY- | 1997-98 | MAL ZLachur | DLA KATARZYNY KOLUNDA | ZA URODZENIE 3 | DZIECI mal
EKRYTUAR Z FIGURKAMI KONIA I DWÓCH PSÓW, XIX/XX w.
805.00 złEKRYTUAR Z FIGURKAMI KONIA I DWÓCH PSÓW, XIX/XX w.
Stop metali na bazie cyny; 18 x 22 x 22 cm
Brak dna i wkładu szklanego jednego z kałamarzy
Ryszard WINIARSKI
15,000.00 złZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
4,025.00 złZEGAR – ŚMIGŁO, okres międzywojenny
Obudowa drewniana z dziesięciu warstw dwóch rodzajów drewna; 58 x 24 x 15 cm
Do wykonania obudowy posłużyło śmigło samolotowe
EKRYTUAR NEOEMPIROWY W FORMIE ŁODZI, pocz. XX w.
805.00 złEKRYTUAR NEOEMPIROWY W FORMIE ŁODZI, pocz. XX w.
Stop metali miedziowany, szkło (wkłady kałamarzy); 15 x 31 x 10 cm
Stan zachowania: brak pokrywki i baldachimu
CZARKA PORCELANOWA OPRAWIONA W SREBRO, Niemcy, Berlin, KPM, XVIII w. i Francja, Paryż, Risler & Carré, 1897 – 1912
1,380.00 złCZARKA PORCELANOWA OPRAWIONA W SREBRO, Niemcy, Berlin, KPM, XVIII w. i Francja, Paryż, Risler & Carré, 1897 – 1912
CZARKA PORCELANOWA OPRAWIONA W SREBRO, Niemcy, Berlin, KPM, XVIII w. i Francja, Paryż, Risler & Carré, 1897 – 1912
Porcelana, relief, farby naszkliwne (ptaki), oprawa srebrna, próba 950, wewnątrz złocona; wys. 7,5 cm, śr. wlewu 7 cm
Wieczko na zawiasie, wewnątrz ażurowy pierścień
Porcelana sygnowana kobaltem podszkliwnie: berło
Srebro puncowane: w rombie: gwiazdka | R & C | M; w sześciokącie głowa Marianny
ZAUŁEK MOSKIEWSKI W WIDOKIEM NA CERKIEW BOLSZOJE WOZNIESIENIE, 4 ćw. XIX w.
3,450.00 złZAUŁEK MOSKIEWSKI W WIDOKIEM NA CERKIEW BOLSZOJE WOZNIESIENIE, 4 ćw. XIX w.
MALARZ ROSYJSKI
Olej, płótno; 32 x 26,5 cm
Kazimierz MIRECKI
29,500.00 złWAZA PRZYŚCIENNA, XIX/XX w.
3,450.00 złTACA OWALNA Z UCHWYTAMI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
1,180.00 złTACA OWALNA Z UCHWYTAMI, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, 3 tercja XIX w.
Plater na mosiądzu, giloszowanie; 3 x 45,5 x 31 cm
KARAFKA DO WINA, XX w.
345.00 złKARAFKA DO WINA, XX w.
Szkło warstwowe, przezroczyste, bezbarwne i niebieskie, szlifowane; wys. 37,5 cm
PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
977.00 złPARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
Miedz, cyna (nakładki) srebrzone, wys 23, 5 cm
KOMPLET SZEŚCIU ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Warszawska Wytwórnia Sreber, ok. 1950
500.00 złKOMPLET SZEŚCIU ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Warszawska Wytwórnia Sreber, ok. 1950
Srebro, próba 3, waga 80 g, dł.10,7 cm
Puncowanie: w tarczy WW | S; w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W
Firmowe pudełko za napisem: Henneberg WARSZAWSKIE FABRYKI PLATERÓW
LORGNON, Niemcy (?), 2 poł. XIX w.
287.00 złLORGNON, Niemcy (?), 2 poł. XIX w.
Srebro, próba 900, niello, szkło, waga 27 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 900
PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
805.00 złPARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914
Mosiądz srebrzony; 29 x 11 x 11 cm
Puncowanie: dwugłowy orzeł; w owalu FRAGET N PLAQUE; w owalu skrzyżowane młotki; 4214; XV
MACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
690.00 złMACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
Stal, drewno, mosiądz skóra; dł. całk, 50,5 bez pochwy 50,5 cm
ŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, XIX/XX w.
287.00 złŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony, wys. 24, śr. podstawy 13 cm
Medal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW
57.00 złMedal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW
Metal srebrzony, śr. 7 cm
Nakładka: orzeł, rewers gładki
PLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.
172.00 złPLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.
Cyna srebrzona, śr. 85 mm
Napis: SERCE JEZUSA RATUJ PRZEMYSŁ CHRZEŚCIJANSKI
Kontra, zawieszka, na rewersie wyryte: L.K.
Joseph WITTERWULGHE
287.00 złJoseph WITTERWULGHE
PLAKIETA, KRÓLOWE BELGII, 1910
Brąz srebrzony; 50 x 60 mm
A: trzy popiersia w prawo, wyżej napis: NOS TROIS REINES, sygnatura: J. WITTERWULGHE
R: gałązka z szyldem, wokół napis: ROYAVME DE BELGIQVE
Godefroid DEVREESE
487.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, PROTEKTORAT INSTYTUTU PROWINCJI BRABANCJA
Brąz srebrzony; 79 x 45 mm
A: Siewca; napis: LE TRAVAIL est la Loi de la Lumanité; sygnatura: G.DEVREESE
R: PROTECTORAT DE L’INSTITUT DE PROVINCIAL DU BRABANT BERCHEM ST AGATHE A MONSIEUR O. FLASSCHOEN
Na racie wybite: J. FONSON
Pudełko
Godefroid DEVREESE
287.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, MODERNIZACJA KANAŁU BRUKSELA-SKALDA, 1954
Brąz, 73 x 71 mm
A: okręt pod mostem, napis: CANAL ET INSTALLATIONS MARITIMES BRUXELLES – ZEEKANAL HAVENINRICHTINGEN BRUSSEL JUIN 1955 JUNI
R: Filip II we wnętrzu, data 1561, napis: HINC VENIT RERUM MIHI COPIA; sygnatura: G.DEVREESE
Na rancie wybite: FONSONI
EugÈene Jean de BREMAECKER
287.00 złEugÈene Jean de BREMAECKER
PLAKIETA, KRÓLEWSKI TEATR DE LA MONNAIE W BRUKSELI, 1950
Brąz, 55 x 70 mm
A: grające postaci, napis: THEATRE ROYAL DELA MONNAIE; sygnatura: Eug. I. de Bremaecker
R: gładki
Godefroid DEVREESE
690.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, POŻEGNANIE, 1917
Brąz srebrzony; 60 x 70 mm
A: z lewej kobieta z dzieckiem na polu, z prawej korowód, napis: Nous les sauverons!; Colonies de Débiles G. DEVREESE 1917
R: przed domem ojciec żegnający dzieci, napis: APRES L’ABSENCE; G. DEVREESE
Na rancie wybite: FONSON & Cie
PLAKIETA, DZIECI KRÓLEWSKIE, Belgia, Fonson, 1915
690.00 złPLAKIETA, DZIECI KRÓLEWSKIE, Belgia, Fonson, 1915
Miedź srebrzona; 50 x 70 mm
A: troje dzieci w popiersiu, napis: LES ENFANTS ROYAUX; sygnatura: J.DELPORTE
R: gałązka z szyldem, napis: ROYAVME DE BELGIQUE; znak wytwórcy: FONCON et Co
Na rancie wybite: 108
Albert CLARENS
690.00 złAlbert CLARENS
PLAKIETA, POMOC SIEROTOM WOJENNYM, po 1914
Waga 78 g, 65 x 46 mm
A: kobieta z dzieckiem, sygnatura: A. CARLENS
R: napis: OEUVRE NATIONAL DES ORPHELINS DE LA GUERRE | LA FLEUR DE L’ORPHELIN OEUVRE DE DOTATION
Victor DEMANET
517.00 złVictor DEMANET
PLAKIETA, LE ROI CHEVALIER, 1930
Brąz srebrzony; 75 x 54 mm
A: popiersie króla Belgii Alberta w lewo, napis: LE ROI CHEVALIER; sygnatura: Victor Demanet 1930
R: rękojeść miecza, napis: 1914 1918 LA GLORIEVSE EPEE QUI FLAMBOYA POVR LA DEFENSE DV SOL PATRIAL EST DESORMAIS LEGENDAIRE DANS L’HISTOIRE AV MEME TITRE QVE LA DVRENDAL DE ROLAND
Na rancie sygnatura: J. FONSON
Godefroid DEVREESE
172.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, CZTEREJ KRÓLOWIE BELGÓW, 1934
Ołów; 70 x 77 mm
A: cztery głowy w prawo, napis: -LA DYNASTIE BELCE-; sygnatura: C. DEVREESE
Rewers gładki
Najprawdopodobniej próba technologiczna
Zapytanie o produkt