Wyświetlanie 16201–16230 z 18287 wyników
Godefroid DEVREESE
517.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, HOŁD KRÓLEWSKIEGO KOŁA AFRYKAŃSKIEGO DLA KSIĘCIA I KSIĘŻNEJ BRABANCJI Z OKAZJI ICH PODRÓŻY DO KONGA, 1933
Brąz, 81 x 51 cm
A: popiersia w lewo, sygnatura: G.DEVERSEE
R: HOMMAGE DU CERCLE ROYAL AFRICAIN ÈA LL.AA.RR. LE DUC ET LA DUCHESSE DE BRABANT AL’OCCASION DE LEUR VOYAGE AU CONGO 1933
Na rancie wybite: J. FONSON ÉPREUVE D’AUTEUR
EugÈene Jean de BREMAECKER
517.00 złEugÈene Jean de BREMAECKER
PLAKIETKA, GENERAŁ ALPHONSE JACQUES DE DIXMUDE, 1921
Brąz; 70 x 47 mm
A: popiersie w prawo, napis: Lt Gl BARON JACQUES, data: 1921
R: herb, napis: CAMPAGNE ARABE 1892: TOA. PALA CAMPAGNE DE 1914 1918: OVER DE VAART. DIXMUDE MERCKEM CR^ETE DE STADEN; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art)
Godefroid DEVREESE
402.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, CZTEREJ KRÓLOWIE BELGÓW, 1939
Brąz; 70 x 77 mm
A: cztery głowy w prawo, napis: -LA DYNASTIE BELCE-; sygnatura: C. DEVREESE
R: FEDERATION NATIONALE DES MILITAIRES MUTILES ET INVALIDES DE LA GUERRE SOUS LE HAUT PATRONAGE DE S. M. LA REINE ELISABETH ET DE S.M. LE ROI LEOPOLD III XXe ANNIVERSAIRE HOMMAGE DE GRATITUDE 25.3.39
Na rancie wybite: J.FONSON
Godefroid DEVREESE
345.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, CZTERY KRÓLOWE BELGÓW, 1934
Brąz; 70 x 77 mm
A: cztery głowy w prawo, napis: -LA DYNASTIE BELCE-; sygnatura: C. DEVREESE
Rewers gładki, na rancie wybite: J.FONSON
Henri DROPSY
402.00 złHenri DROPSY
PLAKIETKA, PROCESJA Z FIGURĄ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY
Brąz; 46 x 80 mm
A: Procesja, sygnatura: HENRY DROPSY
Rewers gładki
René BAUDICHON
402.00 złRené BAUDICHON
PLAKIETA, AMORE SOCIALE VA SICURA, 1936
Brąz; 65 x 74 mm
A: z lewej mężczyzna z laską i kobieta wsparta na jego ramieniu, patrzący w stronę wschodzącego słońca, napis: AMORE SOCIO VIA SECURA; sygnatura: René Baudichon
R: przy drzewie siedzący amor, piszący w księdze; sygnatura: RB
Na rancie wybite: w trójkącie pod gwiazdką AB LON; BRONZE
Godefroid DEVREESE
517.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, WIZYTA KRÓLA ALBERTA I I KRÓLOWEJ ELŻBIETY W KONGO, 1928
Brąz, 78 x 58 mm
A: popiersia w lewo, napis: LE CERCLE AFRICAIN ÈA LEURS MAJESTATES 1928; sygnatura: G.DEVERSEE
R: pejzaż z pomnikiem Leopolda II pod palmą i pociągiem
Na rancie wybite: J.FONSON 110
Paul THEUNIS
172.00 złPaul THEUNIS
Paul THEUNIS
MEDAL, BELGIJSKIE DNI KOLONIALNE, ŚWIADECTWO WDZIĘCZNOŚCI
Brąz srebrzony, śr. 65 mm
A: kobieta z kwiatami; sygnatura: P.THEUNIS
R: gałązka z szyldem, napis: LES JOURNEES COLONIALES DE BELGIQUE EN TEMOIGNAGE DE GRATITUDE
Na rancie wybite: J.FONSON
PLAKIETA, PAMIĘĆ POLEGŁYM, Belgia, 1916
287.00 złPLAKIETA, PAMIĘĆ POLEGŁYM, Belgia, 1916
Brąz, śr. 90 x 63 mm
A: żołnierz stojący przy grobie, napis: REMEMBER; sygnatura: H.GEERAERT 1916
R: mur z dziurami po kulach, porośnięty bluszczem z napisem: AD PERPETUAM DEFENSIONIS MEMORIAM
Na rancie wybite: EtP. FISCH.SOCJ.AN 38
Arthur DUPAGNE
345.00 złArthur DUPAGNE
MEDAL, REGENT KRÓLESTWA BELGÓW KAROL KOBURG, 1944
Brąz, śr. 70 mm
A: głowa w prawo, sygnatura: DUPAGNE)
R: wieniec przerywany przez gwiazdy i korony; napis: eXCVbIIs beLLI sVCCeDIt VIator eXIMIVs
Na rancie wybite: FONSON, EPREUVE DAUTEUR
MEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842
920.00 złMEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842
Brąz złocony, śr.50 mm
A: głowa z lewo, napis: EUGÈENE DEFACQZ GR. MAIT. DE L’ORDRE MAÇ.EN BELGIQUE; sygnatura: HART F.
R: cokół z symbolami masońskimi, napis: ÉLU A L’UNANIMITÉ 11 J. 5 M. INSTALLÉ 8 J. 6 M.5842 GR. OR. FR BELGIQUE
MEDAL, PIERRE THEODORE VERHAEGEN, 1934
172.00 złMEDAL, PIERRE THEODORE VERHAEGEN, 1934
Brąz, śr. 65 mm
A: głowa w lewo, napis: 1796 PIERRE THEODORE VERHAEGEN 1862
R: na dłoni portyk, wokół wąż, cyrkiel, gwiazda, księżyc, słońce, wstęga; napis: 1834 UNIVERSITE LIBRE DE BRUXELLES 1934
Na rancie wybite: J.FONSON
Paul DuBOIS
172.00 złPaul DuBOIS
MEDAL, BARON MAXIMILIEN D’ERP, 1893
Brąz, śr. 65 mm
A: głowa w prawo; napis: AV BARON D’ERP ENVOYE EXTRAORDINAIRE ET MINISTRE PLENIPOTENTIARE; sygnatura: PAUL DuBOIS
R: kobieta w lewo; napis: LE COMMERCE ET L’INDUSTRIE BELGES AV BARON D’ERP MINISTRE DE BELGIQUE EN PERSE 1890 – 1893
Na rancie wybite: BRONZE; BTM
Godefroid DEVREESE
172.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, 100 LAT BELGIJSKIEGO TOWARZYSTWA POWSZECHNEGO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE, 1924
Brąz, śr. 74 mm
A: z lewej siedząca kobieta z dwojgiem dzieci, z prawej kobieta z tarczą i kobieta z pochodnią, sygnatura: G.DEVREESE
R: napis: GETTE MEDAILLE A ETE FRAPPEE A L’OCCASION DU GENTENAIRE DE LA COMPAGNIE BELGE D’ASSURANCES GENERALES SUR LA VIE 1824 – 1924
Na rancie wybite: J.FONSON
Victor DEMANET
86.00 złVictor DEMANET
MEDAL ,ODSŁONIĘCIE POMNIKA KRÓLA BELGÓW ALBERTA I W MACHELEN, 1957
Brąz, śr. 50 mm
A: głowa króla w hełmie w prawo, sygnatura z lewej: V. DEMANET
R: wieniec, napis: ONTHULLING MONUMENT ALBERT I MACHELEN 8 9 1957
MEDAL, ERNEST ALLARD, k. XIX w.
345.00 złMEDAL, ERNEST ALLARD, k. XIX w.
Brąz, śr.54 mm
A: popiersie w prawo, napis: ERNEST ALLARD; sygnatura: A.FISCH
R: napis: ADVOCAT A LA COUR D’APPEL…
MEDAL, VILLE DE MONS
172.00 złMEDAL, VILLE DE MONS
Brąz złocony, śr. 50 mm
A: herb miasta, napis: VILLE DE MONS
R: wieniec laurowy
JOSUË DUPON
402.00 złJOSUË DUPON
MEDAL, 100 LAT BELGII, 1930
Brąz, śr. 70 mm
A: głowy królów Belgii Leopolda I, Leopolda II i Alberta I w lewo; wokół napis: EEUWF. V. BELGIE’S ONAFH. CENTEN DE L’INDEP. BELGE 1830 – 1930; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art); sygnatura: Josue Dupon
R: Dwie kobiety podające sobie ręce nad godłem Belgii, wokół napis: EENDRACHT BAART MACHT L’UNION FAIT LA FORCE PAX
Na rancie wybite: J. FONSON
Émile S. VERNIER
287.00 złÉmile S. VERNIER
MEDAL, VERDUN, 1917
Srebro, waga 24 g, śr. 37 mm
A:Joanna Darc w popiersiu w prawo z mieczem, napis; ONNE PASSE PAS, sygnatura: S.E. VERNIER 1917
R: brama, napis: VERDUN 21 FEVRIER 1916
Na rancie wybite: 1ARGENT
Pudełko, certyfikat
MEDAL, ALBERT I ELŻBIETA, KRÓL I KRÓLOWA BELGÓW, po 1916
287.00 złMEDAL, ALBERT I ELŻBIETA, KRÓL I KRÓLOWA BELGÓW, po 1916
Brąz, śr. 54 mm
A:głowy w prawo; napis: LL MM ALBERT ELISABETH ; sygnatura BAETES ANVERS
R: kartusz, u góry korona, z pozostałych stron róże; napis: AVANT QU’ON ANEANTISSE NOTRE ARMÉE IL FAUT QU’ON ME MARCHE SUR LE CORPS…
Godefroid DEVREESE
230.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, KRÓLOWA BELGÓW ASTRID, 1935
Brąz, śr. 70 mm
A: popiersie w lewo, z prawej A pod koroną, z lewej sygn. G.DEVREESE
R: napis: ASTRID BELGARUM REGINA MCMV-MCMXXXV BREVIS VITA AT MEMORIA BENE REDDITAE VITAE SEMPITERNA; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art)
Na rancie wybite: J.FONSON
Samuel CHARLES
920.00 złSamuel CHARLES
MEDAL, EUGÈENE GOBLET D’ALVIELLA, 1907
Brąz, śr. 65 mm
A: popiersie w lewo; napis: COMTE GOBLET D’A;VIELLA SOUV. GRD. COMMANDEUR; sygnatura: CH. SAMUEL 1907
R: tablica z napisem an tel dwugłowego orła pod koroną z mieczem w szponach; wokół napis: CONVENT DES SVP CONS DU 33 DEGRE DU RITE ECOSS ANC ET ACC
Na rancie wybite: BRONZE
Armand BONNETAIN
345.00 złArmand BONNETAIN
MEDAL, KRÓLOWA BELGÓW ELŻBIETA, 1950
Brąz, śr. 70 mm
A: popiersie w kapeluszu w lewo, napis: ELISABETH DE BELGIQUE; sygnatura: BONNETAIN
R: A S M LA REINE ELISABETH PROTECRICE DES ARTS PRESIDENTE D’HONNEUR DE LA SOCIETE ROYALE LES AMIS DE LA MEDAILLE D’ART; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art)
Edmond de VALERIOLA
172.00 złEdmond de VALERIOLA
MEDAL, KU CZCI POLEGŁYM BELGOM W I WOJNIE ŚWIATOWEJ
Brąz, śr.70 mm
A: klęcząca kobieta z kwiatami przy grobie; sygnatura: E. de Valeriola
R: napis: A NOUS LE SOUVENIR A EUX L’IMMORTALITE XI XI XI OEVRE NATIONALE LE SOUVENIR BELGE 1914 1918
Na rancie wybite: J.FONSON
Antoine JORISSEN
345.00 złAntoine JORISSEN
MEDAL, KARDYNAŁ D.J. MERCIER
Brąz srebrzony, waga 71 g, śr. 60 mm
A: popiersie w prawo, wokół napis: 1851 – 1926 S.E.M.LE CARDINAL D.J.MERCIER, sygnatura: Ant. Jorissen
R: herb kardynała nad widokiem uczelni, napis u dołu: COLLEGE CARDINAL MERCIER BRAINE-l’ALLEUD
Willy KREITZ
115.00 złWilly KREITZ
MEDAL, JEAN BAUGNIET, 1971
Brąz, śr. 85 mm
A: głowa w lewo, sygnatura: W.KREITZ 1971
R: MAGISTRO JEAN BAVGNIET JVRIS PEROTISSIMO…
Na rancie wybite: FONSON
Raymond GAYARD
402.00 złRaymond GAYARD
MEDAL, KRÓL FRANCJI LUDWIK FILIP, 1830
Brąz, śr. 40 mm
A: głowa w lewo, napis: LOUIS PHILIPPE Ier ROI DES FRANÇAIS; Sygnatura; GAYARD ST CAQUE 12
R: wieniec laurowy, napis: DÉSORMAIS LA FRANCE SERA LIBRE
Jacques DEVIGNE
402.00 złJacques DEVIGNE
MEDAL, FRANCUSKIE ARCHIWUM NARODOWE, 1979
Brąz, śr. 72 mm
A: trzy kobiece postaci alegoryczne, wokół napis: LES ARCHIVES NAPOLEON AUX ARCHIVES NATIONALES 1979, sygnatura: J.A. DEVIGNE F.
R: Budynek archiwum, napis: LES ARCHIVES NATIONALES ÈA L’HOTEL DE SOUBISE 1808
MEDAL ZA III MIEJSCE W SKOKU O TYCZCE
977.00 złMEDAL ZA III MIEJSCE W SKOKU O TYCZCE
II Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne, Klup Sportowy Slavia w Pradze Czeskiej, 1903
Brąz, śr. 50 mm
A: podium na tle wieńca, na nim wyryte: III VE SKOKU O TYCI; wokół: II MEZINARODNI ZAVODY ATHL.CYKL A MOTOR 23-29 VI 1903
R: siedząca kobieta trzymająca pięcioramienną gwiazdę, wokół wieniec, napis: SPORTOVNI KLUB SLAVIA V PRAZE; sygnatura: PICHL
W rancie wywiercony otwór
MEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
115.00 złMEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
Brąz srebrzony, śr.50 mm
A: głowa w lewo; Ges L. LECLERC COMTE DE BUFFON; sygnatura: E. DUBOIS F
R: wieniec dębowy: napis: NÉ A MONTBAR 1707…
Zapytanie o produkt