Wszystkie produkty

Kategoria

Cena

Wyświetlanie 16291–16320 z 18317 wyników

Ilość produktów na stronie:

  • PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.

    977.00

    Miedz, cyna (nakładki) srebrzone, wys 23, 5 cm

    977.00
  • KOMPLET SZEŚCIU ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Warszawska Wytwórnia Sreber, ok. 1950

    500.00

    Srebro, próba 3, waga 80 g, dł.10,7 cm
    Firmowe pudełko za napisem: Henneberg WARSZAWSKIE FABRYKI PLATERÓW

    500.00
  • LORGNON, Niemcy (?), 2 poł. XIX w.

    287.00

    LORGNON, Niemcy (?), 2 poł. XIX w.

    Srebro, próba 900, niello, szkło, waga 27 g, dł. 19 cm
    Puncowanie: 900

    287.00
  • PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914

    805.00

    PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 – 1914

    Mosiądz srebrzony; 29 x 11 x 11 cm

    805.00
  • MACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.

    690.00

    MACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.

    Stal, drewno, mosiądz skóra; dł. całk, 50,5 bez pochwy 50,5 cm

    690.00
  • ŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, XIX/XX w.

    287.00

    ŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, XIX/XX w.

    Mosiądz srebrzony, wys. 24, śr. podstawy 13 cm

    287.00
  • Medal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW

    57.00

    Medal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW

    Metal srebrzony, śr. 7 cm
    Nakładka: orzeł, rewers gładki

    57.00
  • PLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.

    172.00

    PLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.

    Cyna srebrzona, śr. 85 mm
    Napis: SERCE JEZUSA RATUJ PRZEMYSŁ CHRZEŚCIJANSKI
    Kontra, zawieszka, na rewersie wyryte: L.K.

    172.00
  • Joseph WITTERWULGHE

    287.00

    Joseph WITTERWULGHE

    PLAKIETA, KRÓLOWE BELGII, 1910
    Brąz srebrzony; 50 x 60 mm
    R: gałązka z szyldem, wokół napis: ROYAVME DE BELGIQVE

    287.00
  • Godefroid DEVREESE

    487.00

    Godefroid DEVREESE

    MEDAL, PROTEKTORAT INSTYTUTU PROWINCJI BRABANCJA
    Brąz srebrzony; 79 x 45 mm
    Na racie wybite: J. FONSON
    Pudełko

    487.00
  • Godefroid DEVREESE

    287.00

    Godefroid DEVREESE

    MEDAL, MODERNIZACJA KANAŁU BRUKSELA-SKALDA, 1954
    Brąz, 73 x 71 mm
    Na rancie wybite: FONSONI

    287.00
  • EugÈene Jean de BREMAECKER

    287.00

    EugÈene Jean de BREMAECKER

    PLAKIETA, KRÓLEWSKI TEATR DE LA MONNAIE W BRUKSELI, 1950
    Brąz, 55 x 70 mm
    R: gładki

    287.00
  • Godefroid DEVREESE

    690.00

    Godefroid DEVREESE

    PLAKIETA, POŻEGNANIE, 1917
    Brąz srebrzony; 60 x 70 mm
    R: przed domem ojciec żegnający dzieci, napis: APRES L’ABSENCE; G. DEVREESE
    Na rancie wybite: FONSON & Cie

    690.00
  • PLAKIETA, DZIECI KRÓLEWSKIE, Belgia, Fonson, 1915

    690.00

    PLAKIETA, DZIECI KRÓLEWSKIE, Belgia, Fonson, 1915

    Miedź srebrzona; 50 x 70 mm
    R: gałązka z szyldem, napis: ROYAVME DE BELGIQUE; znak wytwórcy: FONCON et Co
    Na rancie wybite: 108

    690.00
  • Albert CLARENS

    690.00

    Albert CLARENS

    PLAKIETA, POMOC SIEROTOM WOJENNYM, po 1914
    Waga 78 g, 65 x 46 mm
    A: kobieta z dzieckiem, sygnatura: A. CARLENS

    690.00
  • Victor DEMANET

    517.00

    Victor DEMANET

    PLAKIETA, LE ROI CHEVALIER, 1930
    Brąz srebrzony; 75 x 54 mm
    A: popiersie króla Belgii Alberta w lewo, napis: LE ROI CHEVALIER; sygnatura: Victor Demanet 1930
    R: rękojeść miecza, napis: 1914 1918 LA GLORIEVSE EPEE QUI FLAMBOYA POVR LA DEFENSE DV SOL PATRIAL EST DESORMAIS LEGENDAIRE DANS L’HISTOIRE AV MEME TITRE QVE LA DVRENDAL DE ROLAND
    Na rancie sygnatura: J. FONSON

    517.00
  • Godefroid DEVREESE

    172.00

    Godefroid DEVREESE

    MEDAL, CZTEREJ KRÓLOWIE BELGÓW, 1934
    Ołów; 70 x 77 mm
    Rewers gładki
    Najprawdopodobniej próba technologiczna

    172.00
  • Godefroid DEVREESE

    517.00

    Godefroid DEVREESE

    MEDAL, GENERAŁ GÉRARD LEMAN
    Brąz, śr. 70 mm
    A: popiersie w lewo, z prawej obelisk z literami L G i data 1914, wokół napis: Lt GENERAL Gges. LEMAN; sygnatura: G.DEVREERSE
    R: pole bitwy z poległym, u góry napis: FORT DE LONCIN 15 AOUT 1914

    517.00
  • EugÈene Jean de BREMAECKER

    517.00

    EugÈene Jean de BREMAECKER

    PLAKIETA, PUŁKOWNIK OSWALD ALLARD, 1911
    Metal srebrzony; 77 x 57 mm
    Popiersie w lewo, u dołu napis: LA FEDERATION ROYALE DES OFFICIERS DE LA GARDE-CIVIQUE A SON PRESIDENT COLONEL OSWALD ALLARD 8 AVRIL 1911, sygnatura: Eug. J. De Bremaecker
    Rewers gładki

    517.00
  • JOSUË DUPON

    230.00

    JOSUË DUPON

    MEDAL, LIEGE POWSTRZYMUJE ARMIĘ NIEMIECKĄ 1914
    Brąz, śr. 70 mm
    A: Lew wsparty o działo przed panorama miasta, napis: LIEGE ARRETE L’ARMEE ALLEMANDE 4-16 AO^UT 1914, sygnatura: Josvë Dvpon
    R: z prawej skuta naga kobieta przy murze, na nim sęp, z lewej kolumna, napis: 1914 1918 POUR LA CIVILISATION, w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art); sygnatura Josue Dupon

    230.00
  • Hippolyte Le ROY

    230.00

    Hippolyte Le ROY

    MEDAL, OFENSYWA WE FLANDRII 1918
    Brąz, śr. 70 mm
    A: Atakujący żołnierz; napis: OFFENSIVE DES FLANDRES 28 SEPT. – 11 NOV. 1918; sygnatura: Le Roy Hipp; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art)
    R: rodzina królewska konno, napis: RENTREE DU ROI A BRUXELLES 22 NOV 1918; sygnatura: Le Roy Hipp

    230.00
  • MEDAL, POWSTRZYMANIE NIEMCÓW POD ANTWERPIĄ 1914, 1921

    402.00

    MEDAL, POWSTRZYMANIE NIEMCÓW POD ANTWERPIĄ 1914, 1921

    Brąz, śr. 70 mm
    A: kobieta z mieczem, napis: ANVERS RETIENT SEPT DIVISIONS ALLEMANDES 22 SEPTre 10 OCT 1914; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art); sygnatura: Raul Wissaux 1921
    R: trzy kobiety, wokół napis: L’ARMEE BELGE REJOINT LES ARMEES ALLIEES 7-14 OCTOBRE MCMXIV

    402.00
  • Paul THEUNIS

    575.00

    Paul THEUNIS

    MEDAL, OBRONA NAMUR 1914
    Brąz; śr. 70 mm
    A: trzy kobiety przy moście, u góry napis; NAMUR BRAVE LES OBUS AUTRICHIENS, u dołu data: 4-25 AOUT 1914, sygnatura: w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art), P. THEONIS
    R: żołnierze; wokół napis: SA GARNISON DEBARQUE A OSTENDE 2 ET 3 SEPTEMBRE 1914

    575.00
  • Samuel CHARLES

    402.00

    Samuel CHARLES

    MEDAL, YSER 1914, YPRES 1917
    Brąz, śr. 70 mm
    A: bóg rzeki, za nim dwaj żołnierze, napis: YSER MCMXIV; sygnatura: CH. SAMUEL
    R: żołnierz pośród ruin, napis: YPRES MCMXVIII; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art)

    402.00
  • MEDAL, WYŚCIG SAMOCHODOWY PARYŻ – VAR 1936, Francja, Nicea, L. Pin, 1936

    920.00

    MEDAL, WYŚCIG SAMOCHODOWY PARYŻ – VAR 1936, Francja, Nicea, L. Pin, 1936

    Metal srebrzony, śr. 40 mm
    A: człowiek w popiersiu za kierownicą; sygnatura: F.RASVMN
    R: kartusz, gałązka lauru, napis: PARIS-VAR 1936
    Pudełko

    920.00
  • Paul THEUNIS

    345.00

    Paul THEUNIS

    MEDAL, 25 ROCZNICA PRZYZNANIA 7. PUŁKOWI ORDERU LEOPOLDA, 1939
    Brąz, śr. 70 mm
    A: sztandar z orderem Leopolda na tle miasta; napis: VEURNE 3 NOV. 14 FURNES; HET VAANDEL VAN HET 7ce LINIEREGIMENT WORDT DOOR KONING ALBERT MET DE LEOPOLDSORDEVEREERD (KONINKLIJKBESLUIT VAN 23 10 1914); 25 VERJARING 1939 KORPSKOMANDANT KOLONEL S.B.H. CONDRY.
    R: strzelający żołnierze; napis: St. GEORGES St. JORIS; LE 7e REGt DE LIGNE SOUS LE COMMANDEMENT DU Lt COLONEL A.E.M. DELOBBE DEFEND HEROIQUEMENT LE PONT DE L’UNION OCTOBRE 1914; sygnatura: THEUNIS
    Na rancie wybite: J.FONSON

    345.00
  • MEDAL, 50-LECIE ORDERU LEOPOLDA II, Belgia, 1950

    287.00

    MEDAL, 50-LECIE ORDERU LEOPOLDA II, Belgia, 1950

    Brąz, śr. 60 mm
    A: głowa w lewo, daty 1900 1950, wokół napis: CINQUATENAIRE DE L’ORDRE DE LEOPOLD II – VIJTIG JAHRING BESTAAN VAN DE ORDE VAN LEOPOLD II
    R: order, daty 1935 1950, wokół napis: SOCIETE DE L’ORDRE DE LEOPOLD II – MAATSCHAPPIJ VAN DE ORDE LEOPOLD II

    287.00
  • Armand BONNETAIN

    690.00

    Armand BONNETAIN

    MEDAL, HENRY CARTON DE WIART
    Brąz, śr. 70 mm
    A: popiersie w prawo, wokół napis: HENRY CARTON DE WIART; sygnatura: BONNETAIN 1946
    R: lew heraldyczny, napis: A AAN HENRY CARTON DE WIART 1896 – 1946 LA CHAMBRE DES REPRESENTANTS – DE KAMER DER VOLKSVERTEGENWOORDOGERS
    Na rancie wybite: J. FONSON

    690.00
  • Godefroid DEVREESE

    338.00

    Godefroid DEVREESE

    MEDAL, PIERRE ARMAND TACK
    Brąz, śr. 65 mm
    A: popiersie w lewo, napis: PIERRE A TACK, sygnatura: G.DEVREESE
    R: napis: LA CHAMBRE DES REPRÉSENTANTS ÈA PIERRE AMAND TACK SON DOYEN 1854 – 1904 | EPREUVED D’AUTEUR

    338.00
  • Charles SAMUEL

    460.00

    Charles SAMUEL

    MEDAL, HENRY DE BACKER, 1918
    Brąz patynowany, śr. 70 mm
    A: głowa w lewo
    R: lampa oliwna, napis: EXIMIO LITTERARUM LIBRORUM ICONUMQVE AMATORI HECTORI DE BACKER INGENIARIO SODALES ET AMICI MCMXVIII
    Na rancie wybite: FONSON & Cie 29

    460.00